Допоможи дитині розкрити її творчий талант!

дитина оператор

Наші діти, навіть малі, вміють та знають набагато більше, ніж нам здається.

Я був здивований, коли ввечері Іванко мені показав 3 мультфільми створені ним самостійно. І це не просто уривки дій, а фільми з завершеним сюжетом, своєю інтригою та розв’язкою. І радує те, що розв’язка позитивна.

На мою думку, діти нас будуть дивувати до того, поки ми не будемо їх стримувати і ставити в рамки їхньої уяви. Уяву треба лише розвивати та пояснювати незрозумілі дії та явища. І малі чада самі краще зрозуміють як влаштований світ.

Розвивати уяву допомагають історії перед сном та книжки, а не мульфільми, які вони дивляться. Про це я вже писав в статті “Мультфільм проти книги“. І дуже важливо донести, що книга – це необмежена фантазія, що в кожної людини в уяві всі персонажі будуть виглядати не однаковими, і що читаючи книгу, ти не будеш обмежений тим, що за тебе вже хтось придумав. 

На мою думку, саме розповіді мама чи тата, і прочитані багато книжок не дають посіріти тому необмеженому світу, який існує в голові кожної дитини. 

Історія від Тата “Каю складає рюкзак” 

В цей пост я додам 3 відео: 2 мульфільми від Іванка та його урок, про те як самостійно робити мультики.  

Поставте на планшет безкоштовну програму Toontastic ( посилання на програму для android https://goo.gl/zMzpXS для Ios https://goo.gl/yPTecXі) покажіть дитині, як користуватися і ви будете здивовані створеними ними шедеврами.

 
Мульфільм “Небезпека скрізь”

 
Мультфільм “Добро перемагає зло”

Урок від Іванка, як користуватися програмою Toontastic та створювати відео

Be the first to comment

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.