Допоможи дитині розкрити її творчий талант!

дитина оператор

Наші діти, навіть малі, вміють та знають набагато більше, ніж нам здається.

Я був здивований, коли ввечері Іванко мені показав 3 мультфільми створені ним самостійно. І це не просто уривки дій, а фільми з завершеним сюжетом, своєю інтригою та розв’язкою. І радує те, що розв’язка позитивна.

На мою думку, діти нас будуть дивувати до того, поки ми не будемо їх стримувати і ставити в рамки їхньої уяви. Уяву треба лише розвивати та пояснювати незрозумілі дії та явища. І малі чада самі краще зрозуміють як влаштований світ.

Розвивати уяву допомагають історії перед сном та книжки, а не мульфільми, які вони дивляться. Про це я вже писав в статті “Мультфільм проти книги“. І дуже важливо донести, що книга – це необмежена фантазія, що в кожної людини в уяві всі персонажі будуть виглядати не однаковими, і що читаючи книгу, ти не будеш обмежений тим, що за тебе вже хтось придумав. 

На мою думку, саме розповіді мама чи тата, і прочитані багато книжок не дають посіріти тому необмеженому світу, який існує в голові кожної дитини. 

Історія від Тата “Каю складає рюкзак” 

В цей пост я додам 3 відео: 2 мульфільми від Іванка та його урок, про те як самостійно робити мультики.  

Поставте на планшет безкоштовну програму Toontastic ( посилання на програму для android https://goo.gl/zMzpXS для Ios https://goo.gl/yPTecXі) покажіть дитині, як користуватися і ви будете здивовані створеними ними шедеврами.

 
Мульфільм “Небезпека скрізь”

 
Мультфільм “Добро перемагає зло”

Урок від Іванка, як користуватися програмою Toontastic та створювати відео

Be the first to comment

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.