15 справ на початку Нового року

Можливо, за кілька років ми будемо згадувати 2020й як «надзвичайний рік», який змінив нашу реальність, а, можливо, він буде «одним з» інших років.

Разом з тим, кожен Новий Рік – час підведення підсумків та постановки (оновлення) цілей.

Список фінансових справ, які варто зробити на початку року

1. Запланувати / переглянути фінансові цілі з навчання дітей, щоб переконатися, що Ви наближаєтеся до мети.
2.Запланувати час на перевірку розрахунків з бюджетом (податок на нерухомість, податок на землю, податок з доходів фізичних осіб отриманих від оренди, операцій з цінними паперами тощо), подання податкової декларації та оформлення податкової знижки.
3.Переглянути / збільшити / поповнити свій надзвичайний фонд (краще більше, ніж менше).
4.Збільшити відрахування на пенсійні заощадження. Якщо з Нового року зросла заробітна плата – обов’язково збільшити внески наступного року, якщо це можливо!
5.Перевірити свою кредитну історію та кредитний бал. Переконайтесь, що Ви знаєте, про що повідомляли, працюйте над покращенням своєї оцінки.
6.Провести ревізію ризиків (життя, здоров’я, майно, відповідальність перед третіми особами) та оновити / запланувати укладення договорів страхування, особливо у випадку, коли Ви є основним годувальником.
7.Зменшити приховані маленькі витрати: перевірити статус підписок на різні програми; переглянути тарифи на послуги (мобільний, інтернет, комунальні).
8.Збільшити свій дохід: підробітки, продаж речей, які вам не потрібні (можна долучити дітей), пошук більш оплачуваної роботи тощо.
9.Провести розмову з дітьми про розмір кишенькових грошей та, за потреби і наявності аргументів з боку дітей, переглянути суми.
10.Автоматизувати свої фінанси, щоб спростити управління своїми грошима. (я користуюся додатком Дзенмані, який забезпечує синхронізацію з більшістю банків).
11.Створити бюджет на новий рік – щоб Ви керували грошима, а не гроші Вами!
12.Обрати собі фінансовий челендж на наступний рік!
13.Визначити бюджет на благодійність.
14.Виділити бюджет на навчання та вибрати курс на Coursera чи Udemy.
15.Бути здоровими! Догляд за собою та відпочинок є важливими. Вам потрібно сили для досягнення тих великих цілей, які Ви собі поставили!

Щиро Ваш

ФінТато

About Іван Вишневський 15 Articles
Привіт. Мене звати Іван, я батько двох чарівних діточок. На цьому сайті Ви можете знайти мої поради з деяких фінансових питань, пов'язаних з вихованням дітей.

Be the first to comment

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.