В літак з дитиною. Поради щодо авіамандрівки (частина ІІ)

В першій частині порад щодо подорожі з маленькими авіамандрівниками я розказав про планування поїздки та організацію харчування.

Продовження лайфхака.

Розваги.

Ефект очікування та несподіванки може досить швидко пройти, тому варто подумати про те чим розважати дитя.

10. Візьміть в дорогу улюблену іграшку, або в день вильоту купіть те, що дитина дуже довго хотіла.

Іграшка дасть можливість дитині відволіктися від очікування. В нашому випадку ми купили маленький Hot Wheels автомобіль:мало місця і багато емоцій 🙂 .

11. Пошукайте в аеропорту дитячий майданчик.

Часто або сам аеропорт або якась компанія в рамках рекламної акції відкривають майданчики для дітей – там можна гарно провести час малюку та розім’яти ніжки.

12. Зробіть запас мультфільмів / ігор / програм на планшеті чи телефоні.

Для зміни «обстановки» можна включити гаджет і дати його дитині. Особливо слушним це буде, якщо авіакомпанія не демонструє нічого в літаку (в нашому випадку МАУ нічого не показували). Якщо ж Ви подорожуєте через океан компаніями є шанс, що кожен пасажир матиме можливість самостійно обрати собі програми для перегляду на індивідуальному моніторі, але треба врахувати те, що ці програми будуть англійською/ німецькою / французькою – в мене так було, коли подорожував компаніями Lufthansa, Air Canada, American Airlines.

aviaPlane

13. Візьміть з собою зовнішню батарею для зарядки планшета / телефону.

Якщо на середині мультфільму закінчиться батарея, то є шанс отримати дитячі сльози, яким не будете раді ні Ви ні інші пасажири.

14. Візьміть навушники до гаджета.

Літак це не лише досить шумне місце, але й місце же є інші люди, яким може завадити звук планшета дитини. Я практикую так: мультфільми через навушники, ігри – без звуку.

15. Візьміть дитячу книжку (якщо дитина вміє читати).

Читання «в голос» в літаку не вийде – адже і шумно, і неповага до інших пасажирів, тому ця опція для тих в кого дітки вже полюбили книжки.

Одяг

16. Перевірте погодні умови в пункті призначення.

Якщо дорослі можуть в кросівках зайти в літак при мінус 20, і вийти при плюс 30, то з дітьми цей номер не пройде – чадо треба вдягати по погоді, як в пункті відправки так і в пункті призначення.

17. Візьміть в ручну поклажу запасний комплект колготок, шкарпеток, білизни.

В дорозі з дитиною може статися всіляке, тому краще, щоб в брудному / мокрому вона не ходила.

18. Слідкуйте за «перегрівом» / охолодженням дитини в літаку.

Обмежений простір та вентиляція салону не є ідеальними умовами для дитячого організму, тому варто подбати про те, як гріти чадо, чи що зняти / розстебнути в дорозі.

19. Після приземлення одягайте / роздягайте дитину лише після зупинки літака.

Не варто орієнтуватися на розрахунковий час приземлення – літак може затримуватися, може бути туман, може бути зайнята злітна смуга, літак можуть довго «тягати» по аеродрому , і якщо Ви одягнете дитину раніше – до зупинки літака – вона може спаритися і влаштувати Вам голос-фест.

Різне.

20. НЕ ГОВОРІТЬ перед польотом дитині «це НЕ СТРАШНО», «НЕ БІЙСЯ».

Людський мозок не розуміє частку «НЕ», тому Ви можете самі закласти дитині страх польоту. Якщо дитині дати установку – політ на літаку це цікаво та безпечно, то і реакція буде відповідною.

21. Якщо щось забули чи Вам потрібна допомога – запитайте навколишніх. Всі ми чиїсь діти чи батьки!

Щасливого польоту та м’якої посадки

Be the first to comment

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.