В літак з дитиною. Поради щодо авіамандрівки (частина ІІ)

В першій частині порад щодо подорожі з маленькими авіамандрівниками я розказав про планування поїздки та організацію харчування.

Продовження лайфхака.

Розваги.

Ефект очікування та несподіванки може досить швидко пройти, тому варто подумати про те чим розважати дитя.

10. Візьміть в дорогу улюблену іграшку, або в день вильоту купіть те, що дитина дуже довго хотіла.

Іграшка дасть можливість дитині відволіктися від очікування. В нашому випадку ми купили маленький Hot Wheels автомобіль:мало місця і багато емоцій 🙂 .

11. Пошукайте в аеропорту дитячий майданчик.

Часто або сам аеропорт або якась компанія в рамках рекламної акції відкривають майданчики для дітей – там можна гарно провести час малюку та розім’яти ніжки.

12. Зробіть запас мультфільмів / ігор / програм на планшеті чи телефоні.

Для зміни «обстановки» можна включити гаджет і дати його дитині. Особливо слушним це буде, якщо авіакомпанія не демонструє нічого в літаку (в нашому випадку МАУ нічого не показували). Якщо ж Ви подорожуєте через океан компаніями є шанс, що кожен пасажир матиме можливість самостійно обрати собі програми для перегляду на індивідуальному моніторі, але треба врахувати те, що ці програми будуть англійською/ німецькою / французькою – в мене так було, коли подорожував компаніями Lufthansa, Air Canada, American Airlines.

aviaPlane

13. Візьміть з собою зовнішню батарею для зарядки планшета / телефону.

Якщо на середині мультфільму закінчиться батарея, то є шанс отримати дитячі сльози, яким не будете раді ні Ви ні інші пасажири.

14. Візьміть навушники до гаджета.

Літак це не лише досить шумне місце, але й місце же є інші люди, яким може завадити звук планшета дитини. Я практикую так: мультфільми через навушники, ігри – без звуку.

15. Візьміть дитячу книжку (якщо дитина вміє читати).

Читання «в голос» в літаку не вийде – адже і шумно, і неповага до інших пасажирів, тому ця опція для тих в кого дітки вже полюбили книжки.

Одяг

16. Перевірте погодні умови в пункті призначення.

Якщо дорослі можуть в кросівках зайти в літак при мінус 20, і вийти при плюс 30, то з дітьми цей номер не пройде – чадо треба вдягати по погоді, як в пункті відправки так і в пункті призначення.

17. Візьміть в ручну поклажу запасний комплект колготок, шкарпеток, білизни.

В дорозі з дитиною може статися всіляке, тому краще, щоб в брудному / мокрому вона не ходила.

18. Слідкуйте за «перегрівом» / охолодженням дитини в літаку.

Обмежений простір та вентиляція салону не є ідеальними умовами для дитячого організму, тому варто подбати про те, як гріти чадо, чи що зняти / розстебнути в дорозі.

19. Після приземлення одягайте / роздягайте дитину лише після зупинки літака.

Не варто орієнтуватися на розрахунковий час приземлення – літак може затримуватися, може бути туман, може бути зайнята злітна смуга, літак можуть довго «тягати» по аеродрому , і якщо Ви одягнете дитину раніше – до зупинки літака – вона може спаритися і влаштувати Вам голос-фест.

Різне.

20. НЕ ГОВОРІТЬ перед польотом дитині «це НЕ СТРАШНО», «НЕ БІЙСЯ».

Людський мозок не розуміє частку «НЕ», тому Ви можете самі закласти дитині страх польоту. Якщо дитині дати установку – політ на літаку це цікаво та безпечно, то і реакція буде відповідною.

21. Якщо щось забули чи Вам потрібна допомога – запитайте навколишніх. Всі ми чиїсь діти чи батьки!

Щасливого польоту та м’якої посадки

Be the first to comment

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.