Тато – блогер! Список україномовних блогів батьків

Мій тато блогер

Ми звикли, що блоги про дітей та виховання ведуть мами, але все-таки є татусі, які збираються з духом та ведуть свій блог про дітвору. 

На цій сторінці  сформував список україномовних блогів, авторами яких є батьки. Список буде постійно оновлюватися. 

На даний час це 9 блогів та один влог.

Татові веб-сайти та блоги 

Татові казки – https://www.facebook.com/TatoviKazky   

Це видавничий проект.  Наша мета – знаходити та видавати історії, розказані і записані татами для своїх дітей, залучати батьків до найзахопливішого процесу – спільного з дитиною вигадування.  Автор Юрій Динис.

Вперше тато – http://tato.life 

Цей блоґ очевидно не лише для татусів, адже він дасть змогу також і мамам подивитись на життєві ситуації “іншими” очима. (Блог має дуже креативні фото та оригінальний виклад матеріалу – Тато онлайн.)  

Тато-папа https://tatopapa.wordpress.com

Автор – Олексій. Сина звати Святослав. У нас ще є мама Інна, кіт Саймон та равлики. Я вирішив вести цей блог, щоб розповісти про свого сина, його звички, бажання, мрії та його життя. Історія від А до…

Відео блоги батьків

Тато влог  

https://www.youtube.com/channel/UC0QTeCImfCkNxZ7CWtUpb3A 

Канал про усвідомлене батьківство. Цей канал створений, в першу чергу для чоловіків, котрі хочуть бути ЩЕ кращими татами для своїх дітей. Також, котрі не проти обмінюватись власним досвідом, життєвими історіями з іншими татами. На цьому влозі має бути цікаво і корисно й жінкам, дружинам і мамам. Автор Вова Швець. (Унікальне відео про життя та думки тата – Тато онлайн).

Повний список блогів тут 

Be the first to comment

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.