Розмальовка Пилюк Вітрогон (Dusty)

Літачки. Рятувальний загін

Новорічні свята – це не лише час зустрічі Діда Мороза, очікування подарунів, відвідини гостей, але й час, коли треба щось придумати, аби малюк хоч трохи посидів на місці.

В мене один зі способів “присадити” сина – це дати в руки олівці та розмальовку.

Поділюся кількома розмальовками улюблених персонажів.

Персонаж перший – Пилюк Вітрогон. В оригінальній та російських версії його звати Dusty, але вважаю, що нашы дублери, як завжди на висоті – і придумали гарін імена всім персонажам.

Дана розмальовка стосується другого фільму “Літачки. Рятувальний загін”. В цьому фільмі з Пилюком відбувається наступне.

“Всесвітньо відомий авіагонщик Пилюк Вітрогон, який купається в променях слави та успіху, після чергового вдалого сезону змагань повертається до свого рідного містечка Пропелерівськ. Вирушаючи на тренування, Пилюк навіть не підозрює, що воно завершиться серйозною поломкою і йому доведеться піти зі світу перегонів на злеті кар’єри. Вирішивши пристосуватися до нового життя, Пилюк вирушає на базу рятівників на перевал Поршня, щоб почати тренування в команді авіапожежників. Героїчні і часом небезпечні для життя зусилля, що він докладає для порятунку лісу, варті захоплення. Боротьба зі стихією стає боротьбою з самим собою.”

 

Пилюк Вітрогон. Розмальовка. www.tato.org.ua
Пилюк Вітрогон. Розмальовка.
www.tato.org.ua

Завантажити >>>

Be the first to comment

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.