В мережі безліч сайтів, блогів, сторінок мам, матусь, мамочок, які описують своє життя, емоції та плани.  Набагато менше є ресурсів, які ведуть чоловіки. 

Звикли, що тато запросто буде писати про машини, вікна, проводку, меблі … але небагато батьків – чоловіків беруть на себе сміливість писати про свій досвід виховання дітей. 

На цій сторінці зібрано посилання на україномовні (це принципова позиція) блоги, сторінки, сайти про дітей та виховання, які ведуться татом. Якщо ви хочете додати сайт в цей список – напишіть в коментарях. Про Тато онлайн – можете почитати тут, а ось я на ФБ

Татові веб-сайти та блоги 

Татові казки – https://www.facebook.com/TatoviKazky   

Це видавничий проект.  Наша мета – знаходити та видавати історії, розказані і записані татами для своїх дітей, залучати батьків до найзахопливішого процесу – спільного з дитиною вигадування.  Автор Юрій Динис.

Вперше тато – http://tato.life 

Цей блоґ очевидно не лише для татусів, адже він дасть змогу також і мамам подивитись на життєві ситуації “іншими” очима. (Блог має дуже креативні фото та оригінальний виклад матеріалу – Тато онлайн.)  

Тато-папа https://tatopapa.wordpress.com

Автор – Олексій. Сина звати Святослав. У нас ще є мама Інна, кіт Саймон та равлики. Я вирішив вести цей блог, щоб розповісти про свого сина, його звички, бажання, мрії та його життя. Історія від А до…

“Батьківський клуб” ( Отцовский клуб) https://fathersclub.com.ua/  

Медіа-ресурс компанії «Клуб тат». Постійні рубрики Dad’s health – про спорт, здоровий спосіб життя; Блоги – тати діляться своїм батьківським досвідом; Правила батьківства – інтерв’ю з відомими татусями; Зустрічі клубу – анонси та пост релізи зустрічей Father’s Club; Психологія – інтерв’ю з психологами про виховання, відносини чоловіка та жінки; Кар’єра – як поєднувати батьківство та кар’єру. (Професійний сайт з різноманітним змістом. Багато матеріалу російською мовою – Тато онлайн)

Батьківський канал  – Тато http://www.parentsua.com/dad/ 

Статті батьків-початківців і батьків з досвідом, відеоблоги, консультації та поради лікарів, батьківські новини та конкурси – одним словом, все, що стосується батьків Львова, – це Батьківський канал. (На сайті статті різних авторів – Тато онлайн).

Я – тато https://twothreedots.com/category/я-тато/

Розділ приватного сайту Сергія Чепара. На цьому блозі я ділюся своїми думками про різне та розповідатиму про своє життя.

Татів блог – https://prosto.family/tativ-bloh

Блог про сімейні відносини.  На сайті встановлена примітка “копіювання будь-яких текстів заборонено”.

Блог молодого тата (Татко може) http://tatko-mozhe.blogspot.com

Молодий тато ділиться власним досвідом, власними досягненнями і помилками. Автор Олексій Доан. (Останнє оновлення блогу було в 2015 році – Тато онлайн).

Daddy-letters – http://daddy-letters.blogspot.com

Блог тата, який ділиться думками та знаннями, які він отримав після народження донечки. Автор Олександр Козир. (Останнє оновлення сайту було в 2014 році – Тато онлайн).

Добрий тато http://alexdadyua.blogspot.com

Батьківство – не збіг обставин, а місія життя. Автор Олександр Марченко. 

 

Відео блоги батьків

Тато влог  https://www.youtube.com/channel/UC0QTeCImfCkNxZ7CWtUpb3A 

Канал про усвідомлене батьківство. Цей канал створений, в першу чергу для чоловіків, котрі хочуть бути ЩЕ кращими татами для своїх дітей. Також, котрі не проти обмінюватись власним досвідом, життєвими історіями з іншими татами. На цьому влозі має бути цікаво і корисно й жінкам, дружинам і мамам. Автор Вова Швець. (Унікальне відео про життя та думки тата – Тато онлайн).

Телеграм (Telegram) канали батьків

Тато будні t.me/tatobudni

Простий. Банально-цікавий. Чоловічий щоденник життя з трьома дівчатами 

1 Comment

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.