Розкидані іграшки та “Іграшкові мурфіки”

Фото pinterest.com

Рано чи пізно батьки зіштовхуються «іграшковими проблемами»: кількість іграшок починає зашкалювати та іграшки перестають «розкладатися по місцях».

З кількістю іграшок вдалося впоратися звичайним способом – «довгострокові відрядження забавок на антресоль». За час їхньої «поїздки» син встигає за ними засумувати, а по їх поверненні сприймає або як нові, або як старих добрих друзяк, які нарешті повернулися додому.

З проблемою небажання складати іграшки все було не просто: розмови, переконання, погрози, «штрафи», мораторії на мультики  допомагали лише на кілька днів. Але вже півтори місяця кожен вечір іграшки Масік сам складає іграшки. А допомогли нам в цьому «Іграшкові мурфіки» – історія про яких сильно «зачепила» дитячу психіку. Ось що почув мій син.

Фото pinterest.com
Фото pinterest.com

Іграшкові мурфіки

В кожному будинку, де живуть дітки поселяються іграшкові мурфіки. Вони маленькі – маленькі, менші за фіксіків, різнокольорові, але не світяться.  На відміну від фіксіків мурфіки не ремонтують прилади, не наводять лад в будинку, а лише … перевіряють чи дитина поскладала свої іграшки на місце.

Щоночі, коли малюк вже спить, мурфіки вилазять з під ліжка та йдуть дивитися, а чи є розкидані іграшки. Якщо вони побачать, хоч одну іграшку на підлозі, то відразу починають бешкетувати – розкидати інші іграшки, можуть навіть напхати пластиліну в кишені чи накидати Лего в ліжко 😉

А якщо наступного вечора іграшки знову не будуть прибрані – то мурфіки можуть ці іграшки повикидати в смітник або забрати собі.

Але не лише шкода може бути від мурфіків – коли дитина захворіла і погано почувається, вони можуть вночі самі все прибрати і навіть принести щось цікаве, корисне чи смачненьке 🙂

Читайте також: Татусь, а ти знаєш, чим ти мені цікавий?

Тепер завдяки мурфікам іграшки ночують на своєму місці, але інколи ввечері Масік, вже слухаючи казку в своєму ліжечку, може «підірватися» та перевірити чи все складено на місце або обняти за шию та тихенько сказати: «Татусь, будь ласка, встань та подивися чи мурфіки там нічого не роблять…»

Be the first to comment

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.